Kuo kalviški vartai pranašesni už segmentinę tvorą?

Kai kalbame apie savo namų bei, ypatingai, kiemo saugumą, nėra geresnio pasirinkimo, kaip kokybiški vartai arba tvora. Tačiau, vos tik pasinėrę į naujas vartų paieškas, pasiklystame tarp gausybės dizaino ir medžiagų pasaulio. O juk savo namams norime tik geriausio – taigi, kaip gi pasirinkti tinkamiausią variantą?

Nors segmentinės tvoros yra populiarus daugelio namų savininkų pasirinkimas, vis dėl to, kalviški vartai yra pranašesni dėl daugelio priežasčių. Tad kodėl gi nepakalbėjus apie jas?

Už kalviškų vartų – kaip už sienos

Viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl verta rinktis kalviškus vartus, yra jų neprilygstamas ilgaamžiškumas. Skirtingai nei segmentinės tvoros, kurios dažnai gaminamos iš medžiagų, jautrių atmosferos poveikiui ir irimui, kalviški vartai gaminani iš metalo, kurio pagalba jie išlieka jauni amžinai.  Cinkuotas plienas, kaltinė geležis ir aliuminis, dažniausiai naudojami metalinių vartų konstrukcijoje, pasižymi išskirtiniu atsparumu rūdims, korozijai ar fiziniams pažeidimams.

Būtent metalinių vartų ilgaamžiškumas lemia mažesnes priežiūros išlaidas ir leidžia namo savininkams atsipūsti ir tikrai negalvoti apie vartų ar tvoros atnaujinimą dar ilgus metus.

Visapusiškas kalviškų vartų saugumas

Kai norime įsirengti savo kieme vartus, turime apgalvoti daug niuansų, tačiau pagrindinis savininko rūpestis – namų saugumas. Čia ir vėl laimi kalviški vartai! Būtent dėl patvarių metalų jie tampa tarsi namų užtvara, sauganti nuo nekviestų svečių. Be to, kalviškuose vartuose galima įrengti pažangias įeigos kontrolės sistemas, tokias kaip elektronines klaviatūras arba domofonus, kurie dar labiau sustiprina nuosavybės saugumą.

Pritaikykite kalviškus vartus pagal savo skonį

Nors, iš pirmo žvilgsnio, segmentinų tvorų pasirinkimas išties platus, atidžiau pažvelgus, ta gausa greitai išgaruoja ir lieka vos keli dizainai. Tuo tarpu kalviškų vartų pasaulis išties spalvingas. Nesvarbu, ar Jūsų namai pasižymi šiuolaikiniu, klasikiniu, ar eklektišku architektūros stiliumi, kalviški vartai gali būti pritaikyti taip, kad papildytų ir pagerintų bendrą namų estetiką. Įmantrūs raštai, asmeniniai motyvai ir įvairios apdailos medžiagos leidžia namų savininkams išreikšti savo unikalų stilių ir taip sukurti dar jaukesnę namų atmosferą.

Kalviški vartai – nesenstantis elegantiškumas

Kalviškos tvoros jau šimtmečius puošia daugelio namus ir garsėja nesenstančia elegancija. Apskritai, kalvystė – tai vienas seniausių amatų, kuris reikalauja ne tik kruopštumo, bet ir meninio pajautimo. Galime drąsiai teigti, kad kalvis tai tarsi menininkas, kurio meno dirbinys yra kalviški vartai. Būtent įvairūs raštai ir meniškos detalės gali suteikti rafinuotumo bet kokiam namui.

Padidinkite savo nekilnojamo turto vertę su kalviškais vartais

Ne paslaptis, jog kalviški vartai asocijuojasi su elegancija ir prabanga, todėl investicija į kokybiškus kalviškus vartus gali gerokai padidinti Jūsų nekilnojamo turto vertę. Būtent dėl jų estetinio patrauklumo, saugumo bei ilgaamžiškumo potencialūs pirkėjai ar nuomininkai kalviškus vartus vertina kaip kokybės garantą.

Kalviški vartai draugiški aplinkai

Kalviški vartai, ypač pagaminti iš perdirbtų medžiagų (tokių kaip geležis), atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus. Lyginant su segmentinėmis tvoromis, kalviški vartai gaminami iš tvarių medžiagų, todėl mažėja ir jų išteklių poreikis. Tai puiki alternatyva tiems vartotojams, kurie teikia pirmenybę tvarumui.

Jūsų kaviškiems vartams reikės minimalios priežiūros

Lyginant su segmentinėmis tvoromis, tokie vartai reikalauja nedaug priežiūros. Kai įsigijame segmentinę tvorą, tenka pasirūpinti jos valymu, dažymu ir net periodiškai tikrinti tvoros tvirtumą. Tuo tarpu, įsirengus kalviškus vartus galima juos kartas nuo karto pavalyti švelniu plovikliu ir nuskalauti vandeniu. Tai ilgalaikėje perspektyvoje sutaupo ir laiko, ir pinigų, todėl toks pasirinkimas ne tik džiuginantis, bet ir itin praktiškas.

Kalviškų vartų privalumų išties nemažai, tiesa? O jeigu ir Jūs norite įsigyti ar atsinaujinti savo namų vartus, galite kreiptis į Šeimos kalvės komandą, kuri jau ne vienerius metus gamina vartus.